palette
Editorial Team
Editor-in-Chief
  • Profile Image

    Madjid Eshaghi Gordji

    meshaghi@semnan.ac.ir

Director-in-Charge
  • Profile Image

    Hamidreza Pouretemad

    Professor, Faculty of Education and Psychology, Shahid Beheshti University

    h-pouretemad@sbu.ac.ir

Editorial Board
  • Profile Image

    Reza Nilipour

    rnilipour@gmail.com

  • Profile Image

    Mohammad Reza Bigdel

    mr_bigdeli@sbu.ac.ir

  • Profile Image

    Saeid Sanei

    s.sanei@surrey.ac.uk

  • Profile Image

    Kourosh Parand

    k_parand@sbu.ac.ir

  • Profile Image

    Shahriar Gharibzadeh

    gharibzadeh@aut.ac.ir

  • Profile Image

    Reza Ghaderi

    r_ghaderi@sbu.ac.ir

  • Profile Image

    Rafal Zdunek

    rafal.zdunek@pwr.edu.pl

  • Profile Image

    Javad Salehi Fadardi

    j.s.fadardi@um.ac.ir

  • Profile Image

    Andrzej Cichocki

    cia@brain.riken.jp

  • Profile Image

    Werner Sommer

    werner.sommer@rz.hu-berlin.de

  • Profile Image

    Mojtaba Zarei

    mz@ipm.ir

  • Profile Image

    John Stein

    john.stein@dpag.ox.ac.uk

  • Profile Image

    Jing Jin

    jinjing@ecust.edu.cn

Managing Editor
  • Profile Image

    Jamal Amani Rad

    SBU

    j_amanirad@sbu.ac.ir

توجه : بمنظور نگهداری و تغییرات در زیرساخت مرکز داده دانشگاه، سامانه از روز چهارشنبه مورخ 1398/8/1 تا تاریخ 1398/8/4 در دسترس نمی‌باشد.